Bizimle iletişim kur
Jenny

Telefon numarası : 86-15323363635

Naber : 8615323363635

GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD

Kalite başarının anahtarıdır.

Müşteri memnuniyeti, kurumun sonsuz arayışıdır.

Kaliteye, kredi ile geliştirmeye ve yönetim tarafından verimlilikle geçin.

  • GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD
  • GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD
  • GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD
  • GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD
  • GUANGZHOU HONOW AUTOMOBILE SERVICE EQUIPMENT CO.,LTD
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Satıcı, Diğer
Markalar Honow 迅 奥 No. Çalışanları
Yıllık satış 800,000-1000,000 Yıl kurulan 2007
İhracat p.c 80% - 90%
Giriş
Guangzhou Honow Otomobil Servis Ekipmanları Co. Ltd. 2007 yılında kurulmuştur. Bir bütün olarak manuafacturing, satış ve teknik satış sonrası hizmet, profesyonel ürünlerde, garaj ekipmanları geliştirme ve üretim konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluştur.

Çin Oto Bakım Ekipmanları Sanayi Derneği (CAMEIA) üyesiyiz. Çin'de bir laboratuvarımız var ve ürünlerimiz beş tescilli patentle uluslararası standartlara uygundur.

Sürekli olarak kalite, inovasyon ve pazara odaklanan Honow, ürünleri güncel tutmak için yurtiçi ve yurtdışından yeni teknolojiler sunmaktadır. Honow, her biri ileri teknoloji kullanan ve müşterilerden yüksek itibar ve sadakat kazanmış beş dizide on türden fazla ürüne sahiptir.

Car AC İş İstasyonunda 10 yılı aşkın deneyim, HONOW markasını worldwaide ile ünlü kılmaktadır.

Ana Ürünler:

1. her türlü AC Soğutucu Kurtarma ve Şarj Makineleri

2. Her türlü Yakıt Enjektör Temizleyici ve Analizörleri

3. Her türlü Lastik Azot Jeneratörü, Lastik Enflasyon araçları

4. her türlü ATF Yağ Değişimi ve Kızarma Makinesi

5. Common Rail Sistem Test Herch & Araçları ve Yedek Parça her türlü

6. Otomatik Motor Kızarma Makinesi her türlü

Geçmiş
Baiyun District, Guangzhou City bulunan firmamız, 2007 yılında kurulmuş bir yüksek teknoloji kurumsal geliştirme ve garaj ekipmanları imalat uzmanlaşmış, biz Çin oto bakım ekipmanları sanayi derneği (CAMEIA) üyesidir. Çin'de bir laboratuvarımız var ve ürünlerimiz beş tescilli patentle uluslararası standartlara uygundur.

Profesyonel ekibi, sıkı yönetim ve mükemmel ekipman ile, şirket HONOW marka otomobil bakım ve bakım ekipmanları inşa etmeyi amaçlamaktadır. Ürünler dünyanın her yerine ihraç edilmektedir ve yurtiçinde ve yurtdışında belli bir popülerliğe sahiptir.

Şirket iş felsefesi, öncü, pragmatik inovasyon, geliştirme sürecinde olarak, "müşteri için küçük, gerçek hizmet için büyük, kar için yardımseverlik" olarak iş amacı "kalite güvencesi, hizmet profesyonel, müşteri memnuniyeti" olmuştur Sonuç olarak, şirket çok sayıda müşteri tarafından oybirliğiyle kabul edildi. Geçtiğimiz yıllarda şirket "ulusal otomobil bakım kurumsal yönetim modernizasyonu inovasyon başarısının ikinci ödülü", "Tespit sınıfı için en iyi 10 ürün", "Pekin Uluslararası Oto Bakım Fuarı'nın önerilen ürünleri" nin onursal unvanlarını verdi. " teknoloji Sanayi, vb. Ve Çin Auto Micro Alliance ve benzeri destek ve sponsorluk. Bugün, şirketin tüm personeli Başkan Zhang Qi-yu tarafından işi profesyonelleştirmek, farklılaştırmak ve iyileştirmek için yönlendiriyor ve üç yılda 500 milyondan fazla yıllık satış hedefine ulaşmak için çalışıyor.

Hizmet
Satış sonrası servis

Ekipmanın satın alındığı tarihten itibaren herhangi bir arıza veya ekipmanın hasar görmesi nedeniyle bir yıllık garanti hizmeti, ekipmanın kaldırılması için ödenen hizmete tabidir.

Ancak, garanti hizmeti kapsamında aşağıdakiler hariç tutulur:

● Hızlı bağlantı adaptörleri, Freon doldurma hortumu, contalar, basınç, mastar ve geçiş konnektörleri gibi parçalar.

● Periyodik değiştirme için kuru filtre ve yağ gibi yedek parçalar.

● İşletim ve istismarda veya bakımda hata nedeniyle oluşan hatalar.

● Niteliksiz veya uyumsuzluk soğutucu, yağ veya vakum pompası yağı nedeniyle oluşan hasar.

● İzinsiz olarak yanlış ayarlama, onarım veya reform nedeniyle oluşan hasar.

● Zorlu taşıma veya nakliye nedeniyle oluşan hasar.

● İnsan hatası veya zorlamadan kaynaklanan hasar.

Teknik Destek

Teknik destek satış öncesi ve satış sonrası teknik destek, satış öncesi teknik destek: cevapsız ürün sorularının satışı, satış öncesi teknik destek;

Satış sonrası teknik destek: müşteriler mal kullanamazsınız veya herhangi bir sorunla karşılaşılan işlemi kullanabilirsiniz, ilk kez satış personeli ile irtibata geçiniz, satış personeli ilk kez sizin için sorunu çözecektir. Aksi takdirde size hizmet edecek profesyonel teknisyenlerimiz varsa, gerekirse operasyonel video sağlayabiliriz.

Resim, teknisyenlerimizin kapıdan kapıya kapılarını ziyaret ederek müşterilerimize teknik servis ve destek sağlıyor.

Ekibimiz
Üretim ekibimiz sadece teknolojinin sektörünün ön ucunda değil, müşterilerin ürünlerinin açık ve doğru ifadesine daha fazla önem veriyoruz. Bizler çoğunlukla bilimden geliyoruz ve mekanik, elektronik, fizik ve benzeri alanlarda çalıştık. Müşterinin fikrini anlamak kolay, bu yüzden müşterinin niyetlerini daha iyi ifade edebiliriz.

Genel müdür, şirketin günlük işleyişinden sorumludur, müşteri tavsiyesini toplar ve müşterilerle uzun vadeli ve istikrarlı bir ilişki kurar.

Satış vadesi Takım kavramı: Şirket iyi niyet, standart ve yüksek verimlilik ilkesine bağlı kalarak, teknoloji ile pazar kazanır, yaratıcı hizmet ile prestij elde eder, tüm kalbiyle yüksek kalite, yüksek verim, hızlı hizmet sunar. müşteri Gelecekle yüzleşin ve bağımsız inovasyon konusunda ısrarcı olun. Uluslararası ticaretin günlük yönetiminden ve uluslararası müşterilerin bakımından sorumlu olmak, yurt içi pazarlardan farklı olarak yurt dışı pazar politikalarını belirlemek.

Mühendislik departmanı, ekipmanın tasarımı, kurulumu ve üretimi ile takip bakımından sorumludur.

Satınalma departmanı, ekipman hammaddelerinin satın alınmasından, tedarikçilerin fiyat karşılaştırması için iletişime geçilmesinden, malzeme kullanım geribildirimlerinden ve tedarik zincirinin uzun süreli bakımından sorumludur.

HONOW, işbirliğinizle sünnet, standardizasyon, sanayileşme ve uluslararasılaşma yolunda ilerlemeyi umuyor.