Bizimle iletişim kur
Jenny

Telefon numarası : 86-15323363635

Naber : +8615323363635

Üretim hattı
Fabrikamız üretim ve üretim makineleri, mükemmel destek hizmeti konusunda uzmanlaşmıştır, sadece üretim maliyetini, teslimat süresini ve müşteri için tedarik maliyetlerini azaltamaz, aynı zamanda üretimin her aşamasını kontrol eder ve üretimde verimli ve istikrarlı olmasını sağlar.

Üretim hattının her operatörü aşağıdaki sorumluluklara sahiptir:

1) Görevli üretim amirine rapor vermek, yönetimi takip etmek, emirlere uymak, kıyafet kurallarına ve davranış kurallarına uymak, üretim planına göre üretim yapmak, görevi tamamlamak için niceliği ve miktarı sağlamak.

2 production Üretim hazırlıklarını ciddiyetle bitirin, her parçayı ciddiye alın ve test edin, her yedek parçanın düzgün bir şekilde çalıştığından ve ekipmanın ve üretimin anormal durumunun zamanında geri bildirildiğinden ve kaydedildiğinden emin olun. Makine bittikten sonra, teknik süpervizör en iyi ürünleri müşteriye sunma umuduyla her makineyi 2-3 gün test edecektir.

3 equipment Ekipman arızaları ile uğraşmak, ekipmanın çalışmasını ve bakım eğitimini almak için bakım personeli ile işbirliği yapmak, bakım personelinin bakım ekipmanına göre günlük ekipman bakım çalışmasını yürütmesine yardımcı olmak; Her personelin ekipmanı çalıştırıp onarmasını sağlayın.

4 production Üretim alanını temiz tutun ve temiz tutun.

OEM / ODM
  • Tam otomatik lastik şişirme
OEM , o orijinal Ekipman / Emanet Üretim.


OEM fabrikasının üç yönünü ölçme:

1, bir üretim fabrikasının sermayesinin incelenmesi

Biz birkaç müşterinin OEM tedarikçisi, onlar Rusya, Tayvan, Thailian ve benzeri vardır. Hepsi büyük yerel şirketler ve biz bir kez iş yapmıyoruz. Biz yakıt enjektör test cihazı temizleyici, klima soğutucu geri dönüşüm makinası, azot jeneratörü hakkında onlar için OEM makineleri yapmak.

2, üretim ortamı ve OEM fabrika kapasitesi

Üretim ortamımız çevre koruma standardına uygun, çevre kirliliğine ve sağlığa zarar vermeyecektir. Aynı zamanda, hammadde ve enerjinin% 100'ünü kullanmak ve kaynak israfını azaltmak.

Hijyen ve temizlik, her öğleden sonra temizleyin ve her cumartesi öğleden sonra büyük temizlik yapın.

3, Metewand

Teslim süresi, zamanında tedarik, tedarik zincirinin tüm müdahale süresini kısaltmak ve tedarik zincirinin çevik işleyişini gerçekleştirmek için önemli bir yol ve bağlantıdır. Siparişe dayalı üretimin toplam teslim süresinde, üretim süresi% 20, lojistik nakliye süresi% 24, satın alma bekleme süresi ise% 54'dür.

Müşteri siparişleri alma, hammadde satın alma, malların müşterinin eline ulaşması için üretim ve kalite kontrolünün düzenlenmesi sürecinden, satıcı kontrolüne ihtiyaç duyuyor ve üretim planını ve üretim kapasitesini ayarlıyor ve müşteriye doğru ve etkili teslimat süresi. Kalite standartlarına uygun olarak malların kalitesini sağlamak.

ODM, bu özgün tasarım imalatıdır.

HONOW şirket teknik konu olarak profesör, doktor, kıdemli mühendis alır, mükemmel yönetim sistemi ve zengin pratik deneyim ile otomobil, elektronik ve bilgisayar alanında profesyonel yeteneklerin bir grup var, teknik gücü bol.

Müşterilerimiz için farklı ürünler tasarladık. Müşterilerimizin standartlarını karşılamak için orijinal makinelerimizin görünümünü tasarladık ve değiştirdik. Müşteriler çok memnunlar.

Ar-Ge
Yeni teknolojiler, yeni ürünler geliştirmek ve eski ürünleri geliştirmek için bir dizi bilimsel araştırma ve teknik çalışma, Kısaltılmış Rd. Araştırma ve teknik (ortolojik) geliştirme (RTD) olarak Avrupa'da da bilinen Araştırma ve Geliştirme (AR-GE), kurumsal veya hükümet inovasyonuyla ilgili faaliyetler için genel bir terimdir.

Ar-Ge olarak sınıflandırılan faaliyetler şirketten şirkete farklılık göstermektedir, fakat iki temel model vardır: Ar-Ge departmanı mühendisler tarafından yönetilmekte ve doğrudan yeni ürünler geliştirmekle görevlendirilmekte veya endüstri bilimcileri ile çalışmakta ve bilimsel araştırmalarda görevlendirilmektedir. Gelecekteki ürün geliştirmeyi kolaylaştıracak teknolojik alanlar.

Ürün piyasaya sürüldükten sonra kullanıcı tepkisi, satış eğilimi ve hizmet kalitesinin değerlendirilmesi post değerlendirme olarak adlandırılmaktadır. Yukarıdaki değerlendirme faaliyetleri ile gerçek olay değeri ve orijinal endeks karşılaştırılmakta, sapma zaman içerisinde bulunmakta, iyileştirici önlemler alınmakta ve gelecekte de araştırma ve geliştirme stratejisinin geliştirilmesi için temel oluşturulmaktadır.