Tam Otomatik AC Kurtarma Geri Dönüşüm Ve Şarj Makinesi, AC Soğutucu Kurtarma Makinesi

Temel bilgi
Menşe yeri: GUANGZHOU, ÇİN
Marka adı: HONOW
Sertifika: CE,FCC
Model numarası: HO-L800
Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Karton ambalaj
Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 10-15 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, paypal
Yetenek temini: Aylık 200pcs
Şimdi başvurun

A / C Servis İstasyonu Tam Otomatik AC Şarj Makinesi Araba AC Kurtarma Makinesi

Ürün talimat

Soğutucu geri kazanımı, şarj, vakum ve sızıntı avı.

Otomatik işlem, parametre ayarından ve boru hattı bağlantısından sonra, operatör vanası veya diğer manuel parçalar olmaksızın tüm işlem otomatik olarak tamamlanır.

Makine, iç ve dış pazarlardaki modellerin çoğuna eklenen soğutulmuş yağ ve soğutucu miktarını kapsayan en son model araba modelleri içeren bir veritabanı içermektedir.

Çalışma verimliliğini artırmak ve işletme hatalarını azaltmak için yüksek ve düşük basınç parametrelerinin standart ayarı.

Yüksek Hassasiyetli tartım Sensörü ve Yüksek Gerilim Koruma fonksiyonu.

Özellikler

a. Otomatik Yağ Boşaltma: Yağ kurtarma işlemi sırasında otomatik olarak boşaltılır. Yağ mevcutsa, çıkarılmış olan yağ miktarını açıkça gösteren dereceli bir kaba boşalır.

b. Kurtarma: Yüksek kaliteli kompresör ve filtre, soğutucuyu aracın klima sisteminden kurtarır.

c. Yüksek hassasiyetli elektronik ölçek, soğutucunun doldurulmasını ve geri kazanılmasını sağlar.

d. Basit boru hattı bağlantısı. Çalışma, henüz test edilmek üzere makinenin hortumunun klimanın arayüzüne bağlanmasıyla başlar.

e. Sıvı saldırı ve ultra yüksek basınç patlamasını önlemek için benzersiz otomatik koruma tasarımı benimser.

f. Çince ve İngilizce dillerinde geniş ekran menü ve akıllı operatör arayüzü.

g. Küçük bir soğutucu madde beslemesi için özel arayüz.

Teknik Veriler

Uygulama soğutucu R134a
tekerlek 4
Vakum pompası 2L çift aşamalı
Maksimum çalışma basıncı 17.5bar
Orantılı frekans 50-60HZ
G.weight 130kg

Rutin bakım

Soğutucu Akışkan Soğutucu Silindir içine ekleyin

Soğutucu akışkan silindiri içindeki soğutucu miktarı yeterli olmadığında, soğutucu akışkan silindirine aşağıdaki gibi soğutucu ilave etmelidir.

a) Harici soğutucu akışkanı silindirini sistemin bir parçası olarak dikkate alın ve ekipmanın yüksek basınç konnektörü (veya düşük basınç konnektörü) ile bağlayın.

b) Ekipmana bağlanacak olan yüksek basınç hortumundan (veya alçak basınç hortumundan) suyu ve havayı tahliye edin.

c) Harici soğutucu kaynağı silindiri üzerindeki vanayı açın ve soğutucu akışkan tüpüne kurtarma prosedürüne uygun olarak soğutucu akışkanı ekleyin. İstenilen miktar geri alındıktan sonra, harici soğutucu kaynağı silindiri üzerindeki valfı kapatın ve otomatik olarak duruncaya kadar kurtarma işlemine devam edin.

d) Ekipman üzerindeki yüksek basınç valfini (veya düşük basınç valfini) kapatın ve soğutucu akışkan tüpüne soğutucu ilave etme prosedürü tamamlandı.

2. Vakum Pompasının Bakımı

Vakum pompasının normal çalışmasını sağlamak için, vakum pompasının yağ tipine dikkat edin. Bu makinede # 1 vakum pompası yağlama yağı kullanılır.

a. Yağ seviyesini kontrol et

Vakum pompası 1 dakika boyunca çalıştıktan sonra, pompayı durdurun ve yağ seviyesini kontrol edin.

b. Yağ ekle

Yağ seviyesi, yağ seviyesi gözetleme camının alt sınırının altına düştüğünde, aşağıdaki prosedürlere göre yağ eklemelidir: ekipmanın elektrik gücünü kesiniz, yağ doldurma kapağını açınız, üst tarafa kadar vakum pompası yağını yavaşça ekleyiniz. Gözetleme camının yağ seviyesi sınırı. Prosedürü tamamlamak için yağ doldurma kapağını değiştirin.

c. Yağ değişimi

Vakum pompasının içindeki yağın her 15 saatte bir çalışmasından sonra değiştirilmesi gerekir ve pompada yaklaşık 300 ml vakum yağı bulunur. Değiştirmeden önce uygun bir atık yağ kabı hazırlayın ve aşağıdaki gibi yağ değiştirme prosedürlerini uygulayın: Ekipmanın elektrik gücünü kesin, yağ doldurma kapağını açın, atık yağını boşaltma için alt yağ boşaltma tapasını açın. Yağ boşaltma tapasını değiştirin ve yağ değişim prosedürlerini tamamlamak için yağ prosedürlerine uygun olarak yeni yağı ekleyin.

d. Kuru Filtrenin Değiştirilmesi

Kuru filtre birikmiş 60-80 kg'lık bir soğutucudan sonra değiştirilmelidir.

kurtarıldı. kuru filtrenin modeli ve spesifikasyonu uygun olmalıdır

tedarikçinin tavsiyesi ile. Kuru değiştirme prosedürü

filtre aşağıdaki gibidir: Ekipmanın elektrik gücünü kesin ve eldiven, koruyucu giysi ve gözlük kullanın. Ön kapağı çıkarın ve soğutucu silindirinin valfini kapatın. Kuru filtrenin giriş ve çıkış somunlarını iyice gevşetmek için iki açık uçlu somun anahtarı kullanın. Kalan havayı boşaltın ve sonra kuru filtrenin kilitleme halkasını gevşetin ve sabitleme somununu kuru filtrenin altından çıkarın. Yeni bir kuru filtreyi değiştirin (Dikkat! Giriş ve çıkışların doğru yönü!) Ve sıkıca kilitleyin. Kuru filtrenin giriş ve çıkış somunlarını dikkatlice sıkıştırmak için iki açık uçlu anahtar kullanın. (Dikkat! Bağlantıda herhangi bir sızıntı olmasını önleyiniz!) Soğutucu akışkan silindiri üzerindeki vanayı açınız ve ön kapağı değiştiriniz. Kurtarma prosedürünü çalıştırın ve geri kazanılan miktar 500 ml'den az olmamalıdır, böylece hortum soğutucu akışkan ile dolu olmalıdır. Ekipmanın elektrik gücünü kapatın ve kuru filtrenin değiştirilmesi prosedürü tamamlandı.

e. Yağ doldurma şişesine yeni yağ ekleyin.

Çalıştırmada yeterli yağın sürekli olarak doldurulmasını sağlamak için yağ seviyesi 100 ml'den düşük olduğunda yağ doldurma şişesine yeni yağ eklemelidir. Yağın türü, sistemdeki yağ ile aynı olmalıdır.

Aşağıdaki prosedürlerle yeni yağ ekleyin: Yağ doldurma şişesinin üst küresel vanasının kapalı olduğundan emin olun. Yağ doldurma şişesinin üstündeki hızlı bağlantı adaptörünü ayırın ve yağ doldurma şişesinin kapağını açın. İstenen miktarda yeni yağ ekleyin ve ardından şişe kapağını değiştirin ve prosedürleri tamamlamak için hızlı bağlantı adaptörleri arasına yerleştirin.

f. Atık Yağı Çıkarın

Ne zaman: İyileştirildikten sonra Prosedürler tamamlandı (HP ve LP göstergesi, 0 basınç olmalıdır), ardından atık yağları çıkarın.

Nasıl: "Atık yağ" tankındaki küresel vanayı yavaşça açın. Atık yağ makineden boşaltılacaktır.

İstenen miktar elde edildikten sonra, yeni yağ doldurma işlemini tamamlamak için bilyeli valfi kapatın.

g. Boş Atık Yağ Şişesi

Atık yağ şişesini aşağıdaki prosedürlerle boşaltmalıdır: Atık yağ miktarı 250 ml'den fazlaysa: Atık yağ şişesini çıkarın ve boşaltmak için kapağı açın. Ardından kapağı yerine takın ve prosedürü tamamlamak için atık yağ şişesini desteğe yerleştirin.

 

İletişim bilgileri
calvinzhu

Telefon numarası : +8613866752383

Naber : +8615323363635