Akışkan Değişim Otomatik Şanzıman Yıkama Makinesi 100g Eşit Değişim Hatası

Temel bilgi
Menşe yeri: GUANGZHOU, ÇİN
Marka adı: HONOW
Sertifika: CE
Model numarası: ATF-8800
Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: ahşap ambalaj
Teslim süresi: 5-8 wokr gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, paypal
Yetenek temini: Aylık 200pcs
Şimdi başvurun

Şanzıman Sıvı Değişim Makinesi Otomatik Şanzıman Yıkama Makinesi

Ürün talimat

Otomatik akış kontrol cihazı ve yağ sirkülasyon hızı penceresi ile aynı miktarda düzenleme, şanzıman yağ değişimi ile kendi gücüne güvenerek, yağ değişimi yağ emilimi sonra otomatik geçiş, hızlı, verimli ve otomatik şanzıman, aynı miktarda korumak değiş tokuş . Şanzıman yağı çamuru ve kirleri daha temizleyin.

Şanzıman yağını değiştirmeye mi ihtiyacınız var?

Değiştirilmesi önerilmektedir. Araç sarf malzemesidir ve şanzımandaki dişli zengini dişliler yağ sıvısının bakım süresinin uzun olmaması, dişlinin korozyona uğraması, yonganın topraklanması ve hatta yağ çamurunun oluşması durumunda aşınır ve yıpranır. Şanzımanın iç mekanizması tam olarak yağlanamaz, böylece bir kısır döngü meydana gelir. Sürüş sırasında performans, vites takmıyor, düşmesi zor, sık atlama ve çarpma, vb. pürüzsüz değildir.

Şu anda, eğer stres yapmıyorsanız, 4 s mağazası kesinlikle yağ değiştirmek için yerçekimi çekiyor. Buna ek olarak, şanzıman yağ için belirli gereksinimlere sahiptir, şanzıman sertifikası içeren yağı değiştirmek en iyisidir.

Şüphesiz, şanzıman yağı otomatik vites modelleri için çok önemlidir; Sadece yağlama, soğutma ve soğutma fonksiyonuna sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda vites kutusu yağ basıncı kullanılarak dahili vites değişimi de gerçekleştirilir. Şanzıman yağı viskoz hale gelirse, vites kutusunun iç kısımlarına zarar verebilir ve bu arada otomobil değişirken vites değiştirme gecikmesi ve hayal kırıklığı hissi de oluşabilir.

fonksiyon

ATF-8800 Eşit değişim otomatik şanzıman otomatik şanzıman yağ değişimi tamamlamak için kısa bir süre içinde elektronik hacim ölçümü, yüksek doğruluk, mikrobilgisayar kontrolü, aynı miktarda hassas, her fonksiyonun otomatik tamamlama, aynı miktarda kullanarak, yağ makinesi yerine Cihaz, zamana bağlılığı artırabilir, ekipmanın dünya standartlarında teknolojiyi elde edeceği etkili ekipman bakım çalışmasını derinleştirir. Yağ yönünden otomatik tanımlama, klipsli kablo yüksek sıcaklık yüksek basınç boruları, pozitif ve negatif güç kaynağının otomatik olarak tanımlanması, elektronik hacim ölçümü, düşük yağ basıncı modellerinde hızlı yağ değişimi, hemen yağ boşaltma fonksiyonu, güçlü yeni anında ısıtma yağı değiştirilir çoklu filtre koruması, çift dijital ekran, filtre tasarımı ile doldurma boynu, tek tuşla kullanım, kolay kullanımlı modeller.

Teknik parametre

Voltaj DC12V
Bağıl nem <% 85
Yağ çıkış borusu 2,5m
Yağ dönüş borusu 2,5m
Yağ çıkış borusu 2,5m
Yağ kutusu 20L * 2

İletişim bilgileri
calvinzhu

Telefon numarası : +8613866752383

Naber : +8615323363635