Gaz Kurtarma / Şarj / Geri Dönüşüm / Temizlik için 220V Araba AC Yıkama Makinesi

Temel bilgi
Menşe yeri: GUANGZHOU, ÇİN
Marka adı: HONOW
Sertifika: CE,FCC
Model numarası: HO-X520
Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: ahşap ambalaj
Teslim süresi: 5-8 wokr gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, paypal
Yetenek temini: Aylık 300pcs
Şimdi başvurun

Temizleme AC Yıkama Makinesi ile Araba AC Soğutucu Gaz Kurtarma Şarj Geri Dönüşüm

Ürün talimatı

Araba yıkama ve temizleme makinesi üzerinde gelişmiş bir klima sistemi, hiçbir manuel valf olmadan temel tam otomatik bir modeldir. Kurtarma / vakum / şarj işlemi tek bir tuşla ayrı ayrı veya hepsi çalışabilir. Modelin bakımı kolaydır. Ünitenin tüm fonksiyon butonları panel üzerindedir, kullanıcı maksimum kullanım bilgisini doğrudan göz içinde alabilir. Gömülü yardım bilgileri sayesinde, operatör gerektiğinde kendi başına talimatları alabilir ve özel bir program sayesinde ekipmanın hızlı bir şekilde teşhis edilmesine yardımcı olur.

Özellikler

a. Kurtarma

b. Vakum

c. Yeni yağ doldurun

d. şarj

e. Sistemin geri dönüşümünü ckeaning yapmak için ileri ve geri temizleme, hatların, evaporatörlerin ve kondansatörlerin hızlı ve kolay bir şekilde yıkanmasını sağlar.

f. Geri dönüşüm temizliği, hatların, evaporatörlerin ve kondansatörlerin hızlı ve kolay bir şekilde yıkanmasını sağlar.

g. Akış oranlarını ve temizleme işlemini gözlemlemek için gözetleme camı ile.

h. Mükemmel verimli yapmak için ithal marka kompresör ile.

ben. Yüksek vakumlu vakum pompası, kondenser ve soğutma fanı içerir.

j. Ana bileşenler orijinal performansla mükemmel performans sağlamak için ithal edilmektedir.

k. Veri yazdırma ve veritabanı araması.

l. Geniş ekran LCD ekran.

m. Basit boru hattı bağlantısı. Çalışma, henüz test edilmek üzere makinenin hortumunun klimanın arayüzüne bağlanmasıyla başlar.

Özellikler

kullanım Otomatik klima
Ölçek doğruluğu 5 g
Maksimum çalışma basıncı 17.5bar
Şarj hızı 1500 gr / dak
Vakum hızı 120 litre / dak
G.weight 100kg

Servis çantası

Birkaç tipik örnek daha seçtik: Nisan 2018'de Rus müşteriler soğutucu geri kazanım şarj makinemizi ve şanzıman temizleme makinemizi satın aldı. Müşteri geri bildirime mal aldı: makinenizin kalitesi çok zayıf, ne kadar kötü (ekli resim) Müşteri çok sinirlendi. Müşterilerimizin şikayetleri hakkında şikâyette bulunmak yerine, sorunu çözmek için aktif olarak işbirliği yapıyoruz. Kırılan tekerlekleri olan iki makineyi ve iç boru hattında biraz karışıklık olduğunu gördük. İhracat taşımacılığını göz önünde bulundurarak, ahşap kutularda ambalajlamaktayız. Ve bu ilk kez oldu. Mallar misafir ajan tarafından düzenlendikten sonra, sadece depoya teslim edilmekten sorumluyuz. Satışlar hemen konuyu şirkete yansıttı ve kırık parçaları müşteriyle teyit etti. Daha sonra gerekli aksesuarları ve tekerlekleri paketleyip hemen müşteriye gönderecek şekilde düzenlenmiştir. Önce makine problemini çözün, müşterinin satış problemini geciktirmekten kaçının. Daha sonra, müşterinin aktif işbirliğiyle, nakliye işlemi sırasında, ambar personelinin dikkatsizliğinden dolayı kutunun düştüğünü, makinenin içine gireceğini öğrendik. Bu durumda sorunu mükemmel bir şekilde çözdük, ve müşterinin güvenini ve onayını kazandı.

İletişim bilgileri
calvinzhu

Telefon numarası : +8613866752383

Naber : 8615323363635