Kondenser ve Soğutma Fanlı Tam Otomatik Araba AC Kurtarma Makinesi

Temel bilgi
Menşe yeri: GUANGZHOU, ÇİN
Marka adı: HONOW
Sertifika: CE,FCC
Model numarası: HO-L800
Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Karton ambalajlama
Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 10-15 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, paypal
Yetenek temini: Aylık 200pcs
Şimdi başvurun

Klima Servis İstasyonu Tam Otomatik AC Şarj Makinesi Araç AC Kurtarma Makinesi

Ürün eğitimi

Soğutucu akışkan geri kazanımı, şarj, vakum ve sızıntı avı.

Otomatik işlem, parametre ayarı ve boru hattı bağlantısından sonra, işlemin tamamı kullanıcı valfi veya diğer manuel parçalar olmadan otomatik olarak tamamlanır.

Makine, iç ve dış pazarlardaki modellerin çoğuna eklenen soğutucu yağ ve soğutucu miktarını kapsayan en yeni araba modelleri veri tabanını içermektedir.

Çalışma verimliliğini artırmak ve işletme hatalarını azaltmak için yüksek ve düşük basınç parametrelerinin standart olarak ayarlanması.

Yüksek Hassasiyetli tartı Sensörü ve Yüksek Gerilim Koruma fonksiyonu.

Özellikler

a. Otomatik Yağ Boşalması: Geri kazanma işlemi sırasında yağ otomatik olarak boşaltılır. Yağ mevcutsa, açıkça çıkarılan yağ miktarını gösteren dereceli bir kaba boşaltılır.

b. İyileştirme: Yüksek kalitede kompresör ve filtre, soğutucuyu aracın klima sisteminden kurtarır.

c. Yüksek hassasiyetli elektronik terazi, soğutucu akışkan dolum ve geri kazanımını tartar.

d. Basit boru hattı bağlantısı. Makinenin hortumu, henüz test edilmemiş olan klimanın arayüzüne bağlandıktan sonra çalışma başlar.

e Sıvı saldırılarını ve ultra yüksek basınçlı patlamayı önlemek için benzersiz otomatik koruma tasarımı benimser.

f. Hem Çince hem İngilizce dillerinde geniş ekran menü ve akıllı operatör arayüzü.

g. Küçük soğutucu akışkan kabı için özel arayüz.

Teknik Veriler

Uygulama soğutucu R134a
tekerlek 4
Vakum pompası 2L çift kademeli
Maksimum çalışma basıncı 17.5bar
Orantılı frekans 50-60HZ
G.weight 130kg

Rutin bakım

Soğutucu Akışkan Silindirine Soğutucu Akışkan Ekle

Soğutucu akışkan silindiri içindeki soğutucu akışkan miktarı yeterli olmadığında, soğutucu akışkan silindirine soğutucu akışkan eklemelidir.

a) Harici soğutucu akışkan tüpünü sistemin bir parçası olarak kabul edin ve ekipmanın yüksek basınçlı konektörüne (veya düşük basınçlı konektörüne) bağlayın.

b) Ekipmana bağlanacak olan yüksek basınçlı hortumdan (veya düşük basınçlı hortumdan) suyu ve havayı boşaltın.

c) Harici soğutucu kaynak silindiri üzerindeki valfi açın ve geri kazanım prosedürüne uygun olarak soğutucu silindiri içine soğutucu ilave edin. İstenen miktar geri kazanıldıktan sonra, harici soğutucu kaynak silindirindeki valfi kapatın ve otomatik olarak durana kadar geri kazanım işlemine devam edin.

d) Ekipmandaki yüksek basınç vanasını (veya düşük basınç vanasını) kapatın ve soğutucu akışkan içine soğutucu akışkan ekleme prosedürü tamamlandı.

2. Vakum Pompası Bakım

Vakum pompasının normal çalışmasını sağlamak için, vakum pompasının yağ tipine dikkat edin. Bu makinede 1 numaralı vakum pompası yağlama yağı kullanılıyor.

a. Yağ seviyesini kontrol et

Vakum pompası 1 dakika çalıştıktan sonra, pompayı durdurun ve yağ seviyesini kontrol edin.

b. Yağ ekle

Yağ seviyesi, yağ seviyesi kontrol camının alt sınırının altına düştüğünde, aşağıdaki prosedürlere uygun olarak yağ eklemesi gerekir: ekipmanın elektrik gücünü kesin, yağ doldurma kapağını açın, yavaşça yukarı doğru vakum pompası yağı ekleyin gözetleme camının yağ seviyesinin sınırı. Prosedürü tamamlamak için yağ doldurma kapağını değiştirin.

c. Yağ değişimi

Her 15 saatte bir çalışmadan sonra vakum pompasının içindeki yağın değiştirilmesi gerekir ve pompada yaklaşık 300 ml vakum yağı bulunur. Değişimden önce uygun bir atık yağ kabı hazırlayın ve yağ değiştirme prosedürlerini aşağıdaki gibi yapın: Ekipmanın elektrik gücünü kesin, yağ doldurma kapağını açın, atık yağı tamamen boşaltmak için alt yağ tahliye tapasını açın. Yağ tahliye tapasını değiştirin ve yağ değiştirme prosedürlerini tamamlamak için yağ prosedürlerine uygun olarak yeni yağı ekleyin.

d. Kuru Filtrenin Değiştirilmesi

Kuru filtre, birikmiş 60-80kgs soğutucu akışkandan sonra değiştirilmelidir

kurtarıldı. kuru filtrenin modeli ve özellikleri uygun olmalıdır

tedarikçinin önerisi ile. Kuru değiştirme prosedürü

Filtre aşağıdaki gibidir: Cihazın elektriğini kesin ve eldiven, koruyucu kıyafet ve koruyucu gözlük kullanın. Ön kapağı çıkarın ve soğutucu silindirinin valfini kapatın. Kuru filtrenin giriş ve çıkış somunlarını dikkatlice gevşetmek için iki açık uçlu anahtar kullanın. Kalan havayı boşaltın ve kuru filtrenin kilitleme halkasını gevşetin ve sabitleme somununu kuru filtrenin tabanından çıkarın. Yeni bir kuru filtreyi değiştirin (Dikkat! Giriş ve çıkışın doğru yönü!) Ve sıkıca kilitleyin. Kuru filtrenin giriş ve çıkış somunlarını dikkatlice sıkmak için iki açık uçlu anahtar kullanın. (Dikkat! Bağlantıdaki herhangi bir sızıntıdan kaçının!) Soğutucu akışkan silindiri üzerindeki valfi açın ve ön kapağı değiştirin. Geri alma prosedürünü çalıştırın ve geri kazanılan miktar 500 ml'den az olmamalıdır, böylece hortum soğutucu doludur. Cihazın elektriğini kapatın ve kuru filtreyi değiştirme prosedürü tamamlandı.

e Yağ doldurma şişesine yeni yağ ekleyin.

Çalışırken yeterli yağın sürekli olarak doldurulmasını sağlamak için, yağ seviyesi 100 ml'den düşük olduğunda yağ doldurma şişesine yeni yağ eklemelidir. Yağın türü sistemdeki yağla aynı olmalıdır.

Aşağıdaki prosedürlerle yeni yağ ekleyin: Yağ doldurma şişesinin üst küresel vanasının kapalı olduğundan emin olun. Yağ doldurma şişesinin üstündeki hızlı bağlantı adaptörünü ayırın ve yağ doldurma şişesinin kapağını açın. İstediğiniz miktarda yeni yağ ekleyin ve ardından şişe kapağını değiştirin ve prosedürleri tamamlamak için hızlı bağlantı adaptörlerinin arasına yerleştirin.

f. Atık Yağları Kaldır

Ne zaman: Geri kazanıldıktan sonra Prosedürler tamamlandıktan sonra (HP ve LP göstergesi shoule 0 basınç olmalıdır), sonra atık yağı çıkarın.

Nasıl: "Atık yağ" deposundaki küresel vanayı yavaşça açın. Atık yağ makineden boşaltılacaktır.

İstenen miktar elde edildikten sonra, yeni yağ doldurma işlemini tamamlamak için küresel vanayı kapatın.

g. Boş Atık Yağ Şişesi

Atık yağ şişesini aşağıdaki prosedürlerle boşaltmalıdır: atık yağ miktarı 250 ml'den fazlaysa: atık yağ şişesini çıkarın ve boşaltmak için kapağı açın. Ardından kapağı değiştirin ve işlemi tamamlamak için atık yağ şişesini desteğe yerleştirin.

 

İletişim bilgileri
Jenny Chen

Telefon numarası : +8615323363635

Naber : 8615323363635